BLADE V7

Nová řada raket Blade V7 pro rok 2020! Nejpoužívanější rakety od značky Wilson na ATP a WTA okruhu. Nemusíme chodit daleko mezi českými hráči používá např. Jiří Veselý, ve světě pak Milos Raonic, Simona Halep, Karen Kchachanov, Kiki Bertens, Serena Williams, Stefano Tsitsipas.

Rakety Blade se vyznačují neuvěřitelnou kontrolou. Mnoho hráčů a hráček používalo rakety až v dospělosti (museli do nich tzv dozrát i díky menší hlavě 98inch). Poslední rok ale firma Wilson připravila lehčí varianty Blade UL a L se 100 inch. hlavou a závodní hráči dnes používají řadu Blade již od útlého mládí. v 7. generaci těchto veleúspěšných raket přišla firma Wilson s několika novinkami. Z raket Clash si nové Blade rakety berou flexibilní rám spolu s technologií FeelFlex vyrobený kombincí materiálů Braided Graphite + Basalt. Nový pocit ze hry se projevuje lepší citlivostí a delším kontaktem míčku se strunami.

Letošní novinka od Wilsonu v podobě modelové řady Clash přinesla revoluci v pružnosti rámu. Nové Blady se zde také inspirovaly. Horizontální flexibilita zajišťující kontrolu se zvýšila o 20%. Vertikální flexibilita generující spin narostla o 12%. Torzní stabilita rámu generující sílu vzrostla o 11,4%. K vylepšení došlo také ve spojení krčku a rukojeti a díky tomu je daleko příjemnější pro hráče s obouručným backandem.

 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás!

Zde najdete kompletní nabídku tašek Wilson:
Wilson | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

20-1447_GBL_Blade_v8_WIL_Product_960x480_FNL_NC

 
 
Cena:

TENISOVÉ RAKETY WILSON

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Wilson značka působí na trhu již od roku 1914. V naší nabídce najdete kompletní nabídku z performance tenisových řad. Rakety proslavilo mnoho hráčů a hráče mimo jinými Roger Federer, sestry Wiliamsovy, P. Sampras, Jack Kramer nebo Jimmy Connors ad. Mezi další známé hráči používající rakety této značky patří bezesporu Stefanos Tsitsipas, K. Nishikori, M. Raonic, G. DimitrovG. Monfils a další.  Značka Wilson přišla ve spolupráci s NASA s novým Countervail materiálem. 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...