ULTRA V3

Nová řada raket Ultra V3 pro rok 2020, které jsou určeny pro hráče preferující sílu, přesnost a rychlost při hře. Ultra V3 představuje třetí generaci raket Wilson Ultra, vypouští materiál Countervail a přichází s tradiční plně grafitovou konstrukcí. Zcela nová je však koncepce rámu. Zmizelo ikonické "vyboulení" PWS na 3 a 9 hodině, které je nyní chytře integrováno přímo do klasické vajíčkovité konstrukce hlavy rakety a díky tomu mohl být sweetspot mírně rozšířen.

Nejznámějším představitelem raket Ultra je Kei Nishikori, F. Lopez a mnoho dalších hráček a hráčů na Tour. Doslova Bestseller je u zejména mladších žáků a žákyň model Ultra UL, který i s nízkou váhou 260 gramů dává dětem sílu a rychlost při úderech.

Dalším vyplepšením je Sweet Spot Channel, což je kanálek ve střední části hlavy, který prodlužuje délku křižných strun pro větší dynamiku a poskytuje neuvěřitelný spin každému míčku. Krček rakety doznal také designových změn. Invertovaná geometrie Power Rib optimalizuje stabilitu rakety a zabraňuje kroucení rámy při maximálním zatížení.

Rakety jsou dodávány bez výpletu ale s jeho výběrem podle Vaší hry Vám rádi pomůžeme a rakety vyplétáme na bezkonkurenčně nejlepším vyplétacím stroji na "Babolat Sensort Expert Dual". Specialitou pro rok 2021 je Reverse verze rakety Ultra 100 a také verze Minions Ultra 100. (Lze kombinovat i s bagem a batohy v řadě minion) 

 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás!

Zde najdete kompletní nabídku tašek Wilson:
Wilson | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

ultra5

 
 
Cena:

TENISOVÉ RAKETY WILSON

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Wilson značka působí na trhu již od roku 1914. V naší nabídce najdete kompletní nabídku z performance tenisových řad. Rakety proslavilo mnoho hráčů a hráče mimo jinými Roger Federer, sestry Wiliamsovy, P. Sampras, Jack Kramer nebo Jimmy Connors ad. Mezi další známé hráči používající rakety této značky patří bezesporu Stefanos Tsitsipas, K. Nishikori, M. Raonic, G. DimitrovG. Monfils a další.  Značka Wilson přišla ve spolupráci s NASA s novým Countervail materiálem. 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...