TENISOVÉ RAKETY HEAD

V této kategorii najdete kompletní výběr tenisových raket Head, včetně speciální nabídky tenisových balíčků raket + tašky. Značka Head byla založena v roce 1847 pod názvem Tyrolia. Dále v roce 1928 se značka začala orientovat na výrobu sportovního vybaven (lyžařské vybavení). Později v roce 1971 se mimo lyžařského sportu začala firma orientovat také na tenis. V roce 1997 došlo kk představení tenisové rakety vyrobené z titatnu a grafitu, čímž došlo ke zvýšení popularity, Značka Head je díky tomu považována za jednu nejlepších na trhu. 

Jsme oficiální testovací centrum značky HEAD a již 25 let jsme oficiální partner českého zastoupení firmy Aspen. Testování je možné po předchozí telefonické domluvě u nás na prodejně.

Pro jednodušší orientaci v nabízených raketách použijte filtry, které Vám usnadní orientaci a výběr vhodné tenisové rakety. Pro lepší orientaci Vám poslouží další kategorizace raket Head na jejich hlavní řady Speed (Djokovic), Instinct (Berdych, Sharapova), Extreme (Gasguet), Prestige (Cilic), Radical (T.Fritz, S. Stephens) a převratnou novinku řadu MXG určenou zejména pro rekreační hráče hledající maximální komfort. Rádi Vám poradíme osobně nebo telefonicky s výběrem.

Ve spolupráci s firmou Head nabízíme následující slevy pro hráče:

Babytenis – individuální nabídky dle výsledků na turnajových okruzích Babytenisu

Mladší žáci, starší žáci, dorost

Sponzoring  - do 6.místa v ročníku

Sleva 50% z MOC – 7. – 15.místo v ročníku

Sleva 40% z MOC – 16.-20.místo v ročníku

Dospělí

 - do 50.místa na CŽ sleva 50% z MOC

- do 100.místa v ročníku na CŽ  - sleva  40%  z MOC

Head Snímek obrazovky (4)

 
 
Cena:
Strana: 1 2

Strana: 1 2

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...