zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

TENISOVÉ RAKETY PRO KENNEX

V této kategorii najdete kompletní nabídku tenisových raket Pro Kennex. Rakety disponují speciální technologií Kinetic, která zvyšuje pohodlí při hře a chrání Vaše klouby před zraněním. Jedná se o speciální kinetický systém nacházející se po celém obvodu rakety. Technologie je zajištěna pomocí plastového pásku obsahujícího kapsle s kinetickou hmotou. Na základě této technologie poskytuje raketa větší kontrolu, švih, sílu úderu a radikálně zvyšuje pohodlí při hře. Rakety Pro Kennex jsou často vyhledávány hráči, kteří preferují šetrnou raketu k jejich lokti. Dále je rám díky této technologii stabilizován v místě nárazu a účinně tak zvyšuje efektivitu a přesnost úderů. 

Cena:

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...