zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

Řada Q+

U této řady raket Pro Kennex je kinetická hmota soustředěna ve 4 rozích rakety pro maximalizici energie a tlumení vibrací. V nové řadě je 25% hmoty pro komfortnější hru.

Systém Kinetic Q
V roce 2011 se podařilo systém Kinetic inovovat a vznikla série Q. Její technologie umí vytvořenou energii lépe soustředit do nejvýhodnějších oblastí výpletového lůžka, kde je síla nárazu během hry největší. Technologie Kinetic Q zvětšuje sweet spot až na 54 % plochy výpletu. Díky tomu můžete zrychlit hru a zlepšit kontrolu míčku s ještě menší námahou a zatížením paže. V hlavě rakety jsou ve čtvercové pozici umístěny 4 generátory s kinetickou hmotou, do kterých je koncentrována energie odpalu.

Snímek obrazovky (65)

Cena:

TENISOVÉ RAKETY WILSON

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...