PRO STAFF V14 2022

Přijdťe otestovat rakety Pro Staff V14 pro modelový rok 2023! Legendární model rakety již ve své čtrnácté generaci. Kromě tradičních modelů se můžete těšit na novou raketu Pro Staff X, která má větší hlavu (645 cm2) a váhu 315g. Součástí řady raket jsou také inovované technologie (Braid 45 či Fortyfive) pro zdokonalení pocitu při hře. Pro Staff V14 vychází z řady ostatních raket díky nápadné zlaté barvě, která se pod světlem třpytí. 

 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás!

Zde najdete kompletní nabídku tašek Wilson:
Wilson | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

 

AKCE WILSON WEEKS - ODMĚNY TRENÉRŮM (ZÁŘÍ-PROSINEC 2023)

1. ÚROVEŇ = trenér nechal otestovat své svěřence rakety z bagu Wilson Weeks 

  • Odměna - 1x set výpletu LXN Eco Rough zdarma

2. ÚROVEŇ = trenér odevzdal report o počtu testujících a poslal fotky z testování

  • Odměna - zapojení trenéra do soutěže o balíček Wilson (tričko, čepice, ponožky) – vítěze vybere/vylosuje každý obchodník samostatně za svou prodejnu

3. ÚROVEŇ = trenér sdílel příspěvek na sociálních sítích

  • Odměna - 1x set výpletu Wilson / Luxilon dle vlastního výběru ZDARMA

4. ÚROVEŇ = na základě testování trenér zprostředkoval prodej alespoň 3 raket Wilson

  • Odměna - 50% sleva na nákup 1 rakety Wilson u obchodníka (pro vlastní potřeby trenéra)

5. ÚROVEŇ = na základě testování trenér zprostředkoval prodej alespoň 10 raket Wilson

  • Odměna - Nabídka Wilson trenérské smlouvy na 1 rok ze strany Amer Sports (balíček vybavení za extra výhodnou cenu)

prostaff_v14_banner

 
Cena:

TENISOVÉ RAKETY WILSON

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Wilson značka působí na trhu již od roku 1914. V naší nabídce najdete kompletní nabídku z performance tenisových řad. Rakety proslavilo mnoho hráčů a hráče mimo jinými Roger Federer, sestry Wiliamsovy, P. Sampras, Jack Kramer nebo Jimmy Connors ad. Mezi další známé hráči používající rakety této značky patří bezesporu Stefanos Tsitsipas, K. Nishikori, M. Raonic, G. DimitrovG. Monfils a další.  Značka Wilson přišla ve spolupráci s NASA s novým Countervail materiálem. 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...