PRO STAFF V13 2021

Zcela nová modelová řada raket Rogera Federera Pro Staff V13 pro modelový rok 2021!  Jedná se o stěžejní řadu raket, kterou v posledních letech používali a proslavili hráči jako S. Edberg, P. Sampras nebo R. Federer. Řada tenisových raket Pro staff se vyznačuje neuvěřitelnou přesností díky velikosti hlavy 97 inch. Používá v součastnosti mnoho předních hráčů na tour. Na vývoji i designu se podílel sám tenisový král Roger Federer.

Konstruktéři a designéři se u třinácté verze rakety Pro Staff rozhodli inspirovat z modélů z éry Peta Samprase a částečně i Stefana Edberga. Tento retro design se projevuje zejména v tenkých barevných linkách jak na hlavě raket, tak i v jejich krčku. Pletení grafitových a kevlarových vláken Braided Graphite 45 pod úhlem 45° dodává raketě více stability, citu a přesnosti. Dále ke zvýšení komfortu došlo také díky ergonomické čepičce na konci gripu. Pro lepší tuhost rámu je použit PWS - Perimeter Weighting System.

 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás!

Zde najdete kompletní nabídku tašek Wilson:
Wilson | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

prostaff3

 
Cena:

TENISOVÉ RAKETY WILSON

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Wilson značka působí na trhu již od roku 1914. V naší nabídce najdete kompletní nabídku z performance tenisových řad. Rakety proslavilo mnoho hráčů a hráče mimo jinými Roger Federer, sestry Wiliamsovy, P. Sampras, Jack Kramer nebo Jimmy Connors ad. Mezi další známé hráči používající rakety této značky patří bezesporu Stefanos Tsitsipas, K. Nishikori, M. Raonic, G. DimitrovG. Monfils a další.  Značka Wilson přišla ve spolupráci s NASA s novým Countervail materiálem. 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...