PURE DRIVE 2024

30 let úspěchů, 30 let moci, 30 let modré barvy. Babolat letos slaví 30 let své ikonické značky Pure Drive a nabízí nový design kombinující vlastnosti všech modrých verzí od té úplně první v roce 1994. Společnost Babolat vždy vynikala analýzou vývoje způsobu hry a snahou nabídnout tenistům to nejlepší, co se týče rychlosti reakce. Tak se v roce 1994 zrodil model Pure Drive, který znamenal revoluci v tenise. Výkonná tenisová raketa, která díky novému eliptickému rámu a hlavě o ploše 645 cm² změnila pravidla hry. První grandslamový titul, který s touto raketou vyhrál o čtyři roky později Carlos Moya, znamenal začátek jejího úspěšného příběhu. Úspěch, který se následně promítl do dalších deseti grandslamových vítězství a pěti světových jedniček.

Každá raketa Pure Drive 30th Anniversary má jedinečný design, který se nepodobá žádné jiné tenisové raketě. Tenisová raketa Pure Drive je určena hráčům, kteří hledají výkonnou, všestrannou a snadno ovladatelnou tenisovou raketu, která vám poskytne jedinečné pocity, stejně jako tomu je již 30 let.

 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás! 

K raketám řady Babolat PURE DRIVE můžete objednávat tenisové bagy ve stejném barevném provedení.  
BABOLAT | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

PDrive30ans-1920x1080

 

 
Cena:

TENISOVÉ RAKETY BABOLAT

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Značka BABOLAT byla založena ve francozském Lyonu v roce 1875. Jedná se o nejstarší společnost, která se specializuje na raketové sporty. Rakety jsou používány předními hráči okruhů ATP či WTA, mezi které patří bezzesporu vítěz 12. grandslamů na Roland Garros R. NadalJ-W Tsonga, F. Fognini, D. Thiem, C. Wozniacki, G. Muguruza nebo K. Plíšková. 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...