zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

PURE DRIVE 2021

Představujeme nejznámější ikonickou raketu na světě - Babolat Pure Drive 2021Díky novým technologiím patří Babolat Pure Drive mezi elitu měnící hru, která přináší revoluci v tenisu. Zároveň poskytje hráčům více síly, více citu a vyšší výkon. 

Čistě známá jako „modrá“ raketa, Pure Drive a hráči, kteří ji používají, tvoří jasně identifikovaný kmen v tenisovém světě. Zbrusu nová modrá barva rakety Babolat Pure Drive zahrnuje své barevné kořeny a viditelně odráží sílu spojenou s touto raketou. 

Řada Pure Drive dodává hráčům sebevědomí při vstupu na kurty a vysílá silný signál jejich oponentům. Mezi první hráče týmu Babolat, kteří hrají s raketou Pure Drive, patří Garbiñe Muguruza, Fabio Fognini, Mikael Ymer a další.

 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás! 

K raketám řady Babolat PURE DRIVE můžete objednávat tenisové bagy ve stejném barevném provedení: 
BABOLAT | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

pure_drive_banner_20211

 
Cena:

TENISOVÉ RAKETY BABOLAT

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Značka BABOLAT byla založena ve francozském Lyonu v roce 1875. Jedná se o nejstarší společnost, která se specializuje na raketové sporty. Rakety jsou používány předními hráči okruhů ATP či WTA, mezi které patří bezzesporu vítěz 12. grandslamů na Roland Garros R. NadalJ-W Tsonga, F. Fognini, D. Thiem, C. Wozniacki, G. Muguruza nebo K. Plíšková. 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...