PURE AERO RAFA 2021

Řada Pure Aero je vynikajicí pro hráče preferující topspinové údery při hře. Rakety této řady jsou propracované díky aerodynamice hlavy rakety. Na samotném vývoji rakety se podíleli experti z oblasti aerodynamiky. Rakety řady Aero se vyznačují vynikajícími herními vlastnostmi, díky nimž jsou řadu let používány R. Nadalem. 

 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás! 

K raketám řady Babolat PURE AERO NADAL můžete objednávat tenisové bagy ve stejném barevném provedení.  
BABOLAT | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

aero1

 
 
Cena:

TENISOVÉ RAKETY BABOLAT

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Značka BABOLAT byla založena ve francozském Lyonu v roce 1875. Jedná se o nejstarší společnost, která se specializuje na raketové sporty. Rakety jsou používány předními hráči okruhů ATP či WTA, mezi které patří bezzesporu vítěz 12. grandslamů na Roland Garros R. NadalJ-W Tsonga, F. Fognini, D. Thiem, C. Wozniacki, G. Muguruza nebo K. Plíšková. 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...