zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

PURE AERO RAFA 2023

Druhá generace raket Pure Aero Rafa je tady! Ještě více záčivější a dynamičtější vzhled. Řada Pure Aero je vynikajicí pro hráče preferující topspinové údery při hře. Rakety této řady jsou propracované díky aerodynamice hlavy rakety. Na samotném vývoji rakety se podíleli experti z oblasti aerodynamiky. Rakety řady Aero se vyznačují vynikajícími herními vlastnostmi, díky nimž jsou řadu let používány R. Nadalem. 

 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás! 

K raketám řady Babolat PURE AERO NADAL můžete objednávat tenisové bagy ve stejném barevném provedení.  
BABOLAT | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

rafa23

 

TENISOVÉ RAKETY BABOLAT

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Značka BABOLAT byla založena ve francozském Lyonu v roce 1875. Jedná se o nejstarší společnost, která se specializuje na raketové sporty. Rakety jsou používány předními hráči okruhů ATP či WTA, mezi které patří bezzesporu vítěz 12. grandslamů na Roland Garros R. NadalJ-W Tsonga, F. Fognini, D. Thiem, C. Wozniacki, G. Muguruza nebo K. Plíšková. 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...