zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

PERCEPT 2023

Představujeme zcela novou řadu raket PERCEPT! Rakety navazují na úspěšnou sérii raket VCORE PRO, které byly oceněny také samotnými hráči z žebříčku ATP/WTA. Modelová řada je opět zaměřena na přesnost, cit a kontrolu. Zcela nová technologie Servo Filter zajišťuje perfektní zážitek s citlivým a velmi přesným dávkováním pro výkon potřebných vibrací do paže. Inovativní vzhled v olivových barvách. 

 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás!

Zde najdete kompletní nabídku tašek Yonex:

YONEX | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

Yonex_11956524_WAWRINKA_WebBanner_1400x600

 
Cena:

TENISOVÉ RAKETY YONEX

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Značka Yonex je Japonskou firmou se sídlem v Tokiu a byla založena v roce 1946. Je světovou jedničkou v badmintonu a v posledním desetiletí  se stává vedle značek Head a Wilson také velmi úspěšnou značkou v oblasti tenisových raket a to zejména díky hráčům jako je M.Navrátilová, M. Hingisová a nyní N. Kyrgios, A. Kerber, N. Osaka, D. Shapovalov, B. Bencic, M. Vondroušová nebo grandslamoví vítězové A. Kerber a S. Wawrinka.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...