TENISOVÉ RAKETY HEAD

V této kategorii najdete kompletní výběr tenisových raket Head, včetně speciální nabídky tenisových balíčků raket + tašky. Značka Head byla založena v roce 1847 pod názvem Tyrolia. Dále v roce 1928 se značka začala orientovat na výrobu sportovního vybavení (lyžařské vybavení). Později v roce 1971 se mimo lyžařského sportu začala firma orientovat také na tenis. V roce 1997 došlo k představení tenisové rakety vyrobené z titatnu a grafitu, čímž došlo ke zvýšení popularity, Značka Head je díky tomu považována za jednu nejlepších na trhu. 

Jsme oficiální testovací centrum značky HEAD a již 25 let jsme oficiální partner českého zastoupení firmy Aspen. Testování je možné po předchozí telefonické domluvě u nás na prodejně.

Pro jednodušší orientaci v nabízených raketách použijte filtry, které Vám usnadní orientaci a výběr vhodné tenisové rakety. Pro lepší orientaci Vám poslouží další kategorizace raket Head na jejich hlavní řady Speed (Djokovic)Boom (Musetti), Prestige (Cilic), Instinct (Berdych), Extreme (Berrettini), Gravity (Zverev)Radical (T.Fritz, S. Stephens) a řadu MXG určenou zejména pro rekreační hráče hledající maximální komfort. Rádi Vám poradíme osobně nebo telefonicky s výběrem.

head_uvodni_banner

 
 
 
 
Cena:
Strana: 1 2

Strana: 1 2

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...