zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

TENISOVÉ RAKETY

V této kategorii najdete tenisové rakety těch nejznámějších značek na trhu jako jsou Wilson, Head, Yonex, Prince, Dunlop, Babolat ad. Zároveň většinu nabízených raket je možné bezplatně otestovat na naši prodejně.

Pro jednodušší orientaci v nabízených raketách použijte filtry, které Vám usnadní orientaci a výběr vhodné tenisové rakety. Rádi Vám poradíme osobně nebo telefonicky s výběrem.

Cena:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 ... 8

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 ... 8

Tenisové rakety

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Určitě ale nelze opomenout to nejdůležitější, tedy tenisové rakety. U nás najdete široký výběr tenisových raket, pro děti i dospělé, pro amatéry i profesionály. Raketa profesionála a amatéra se liší hned v několika aspektech, např. váha, velikost hlavy, nebo tuhost rámu, porovnat jednotlivé rakety a vybrat si tu, co vám nejvíce padne, můžete pomocí filtrů u všech produktů. Nabízíme ale i spoustu dalších tenisových doplňků a vybavení, jako jsou tašky, výplety, omotávky, míčky, nebo dokonce i vyplétací stroje. Každý produkt najdete v příslušné podkategorii, kde jej můžete řadit podle ceny a filtrovat podle různých parametrů, které danému produktu přísluší.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...