zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

TENISOVÉ RAKETY DUNLOP

Značka Dunlop se může pyšnit více než 130ti letou historií. Tenisové rakety Dunlop jsou vyráběny od roku 1910. Jsou používány  profesionálními hráči z okruhu ATP (Jamie Murray, Kevin Anderson, Tommi Haas, Nicolas Almagro či Agniezska Radwaňski) a další. V minulosti byly používány legendami světového formátu jako např. Steffi Graf, James Blake, John McEnroe či Amélie Mauresmo. Jedná se o velmi kvalitní rakety, které nabízíme ve 4 různých řadách (CX, SX, FX a LX) pro různé typy hráčů. 

Kromě tenisového vybavení se Dunlop specializuje také na výrobu příslušenství pro squash, golf, badminton či padel. 

 

dunlop rakety banner

 
Cena:

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...