zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

LACOSTE 

Lacoste je francouzská módní značka proslulá svými sportovními oděvy, obuví a módními doplňky. Založil ji v roce 1933 francouzský tenista René Lacoste. 

V současné době zná celý svět ikonické logo krokodýla, které je umístěné na jejich produktech. Značka Lacoste se prezentuje jednoduchým a elegantním stylem, přičemž jejich design je často spojený se sportovními prvky. Použitím kvalitních materiálů se klade důraz na precizní zpracování a detaily. 

V naší nabídce naleznete tenisové rakety v různých váhových provedeních. 

 

K raketám Lacoste můžete objednávat také bagy ve stejném barevném provedení: 
Lacoste | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

Lacoste banner

Cena:

TENISOVÉ RAKETY YONEX

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...