TENISOVÉ TAŠKY YONEX

V naší nabídce najdete tenisové bagy, batohy a tašky Yonex. Tenisové bagy lze pořídit od velikosti 3-12 raket. Součástí naší nabídky jsou také bagy disponující termo ochranou, pro lepší uskladnění raket či praktickcý Traveller Bag pro snažší transport tenisové příslušenství na kolečkách. Bagy Yonex jsou užívány ATP hráči jako například: S.Wawrinka,  D.Shapovalov A. Kerber či N. Kyrgios...

Jako jediní v ČR nabízíme možnost osignovat si svůj bag, batoh nebo tašku jménem, přezdívkou atd. Cena je 299,-Kč. Ohledně BAG ID nám pište do poznámky objednávky popřípadě nás kontaktujte telefonicky. Dodací lhůta závisí na aktuálním počtu objednávek ale pohybuje se mezi 2 až 3 dny.

bag_idbagid

Cena:

Tenisové tašky, bagy a batohy jsou základní součástí výbavy každého tenisty. Pro lepší orientaci jsme rozdělili tenisové tašky do kategorií tašky, bagy a batohy. Dále je možné filtrovat tenisové tašky podle množství raket, které lze do nich umístit. Najdete u nás kompletní nabídku tašek jak pro profesionály tak pro rekreační hráče tak jako pro děti, které začínají. U nich jsou oblíbené zejména tenisové batohy. Součástí těch největších bagů na 12 až 15 tenisových raket je thermo ochrana tenisových raket a zároveň prostor na tenisovou obuv.

 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...