zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

EZONE 2024

Je tady nová již 8. generace oblíbeného modelu EZONE 2024! Raketa disponuje Isometrickou hlavou, která je již několik let znakem všech Yonexových raket. Díky tomuto prvku se zvyšuje SweetSpot (optimální místo trefení míče). Dále nabízí řadu dalších technologických vylepšení ještě pro vyšší kontrolu, razanci a cit při hře. Kromě vylepšení současných technologií rakety je velkou novinkou modro-černý design s názvem AQUA NIGHT BLACK. Rakety EZONE jsou velmi oblíbené mezi profesionálními hráči jako například: Markéta Vondroušová, Linda Nosková, Jessica Pegula, Nick Kyrgios, Naomi Osaka či vycházející hvězda Ben Shelton.

 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás!

Zde najdete kompletní nabídku tašek Yonex:

YONEX | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

Yonex_12034998_YY_EZONE AQN Black_WebBanner_1400x800

Cena:

TENISOVÉ RAKETY YONEX

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Značka Yonex je Japonskou firmou se sídlem v Tokiu a byla založena v roce 1946. Je světovou jedničkou v badmintonu a v posledním desetiletí  se stává vedle značek Head a Wilson také velmi úspěšnou značkou v oblasti tenisových raket a to zejména díky hráčům jako je M.Navrátilová, M. Hingisová a nyní N. Kyrgios, A. Kerber, N. Osaka, D. Shapovalov, B. Bencic, M. Vondroušová nebo grandslamoví vítězové A. Kerber a S. Wawrinka.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...