zobrazit podkategorie
František Čermák
- vítěz 31 turnajů ATP a býválý 14. hráč světa v deblu
- člen českého Davis Cup týmu

Tento tenisový obchod můžu z vlastní zkušenosti doporučit, především díky vysoké odbornosti poskytovaných služeb a široké nabídce.

PÁNSKÁ TENISOVÁ OBUV ADIDAS

V této kategorii naleznete široký výběr pánské tenisové obuvi Adidas. 

Adidas je značka, která spolu s Nike stále udává směr ve vývoji tenisové obuvi. Ty nejlepší hráči a hráčky na světové tour používají boty Adidas. Mimo jiné např. Zverev, Wozniacka, Djokovic, Tsonga a desítky dalších. Top kolekce ve značce Adidas jsou Barricade Boost, Barricade a Ubersonic. Tyto verze bot poskytují maximální komfort a maximální rychlost pro hráče a hráčky. Levnější verze např. Adizero club nebo barricade Club poskytují jsou určeny pro hráče a hráčky, kteří hledají zejména pohodlí. V naší nabídce najdete tenisové boty Adidas jak na antuku tak na hardové povrchy tak jako boty pro ty nejmenší, kteří dělají první tenisové krůčky.

Cena:

V naší nabídce naleznete obuv všech světových značek. Tenisové boty jsou základem tenisové vybavy a vedle tenisové rakety a tenisových výpletů patří k tomu nejduležitějšímu ve výbavě každého tenisty. Tenisové boty se dělí na speciální antukovou jinak také Clay verze, dále all court (obuv zejména na beton a na neantukové povrchy) a speciální obuv je obuv na trávu. Nabízíme obuv světových značek jako jsou Nike, Wilson, Adidas, Asics a další. S výběrem obuvi Vám rádi pomůžeme přímo na naší prodejně. V omezeném množství nabízíme také na vyžádání volnočasovou obuv zejména od značek Nike a Adidas. Neváhejte nás navšítvit. Jako jedni z mála nabízíme také dětské boty již od velikostí 28 a více.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...