zobrazit podkategorie
František Čermák
- vítěz 31 turnajů ATP a býválý 14. hráč světa v deblu
- člen českého Davis Cup týmu

Tento tenisový obchod můžu z vlastní zkušenosti doporučit, především díky vysoké odbornosti poskytovaných služeb a široké nabídce.

NIKE

Značka Nike je nepsanou světovou jedničkou mezi hráči a hráčkami na světové Tour. Obuv Nike používá nejvíce hráčů ve světové top 100. Mezi nejkvalitnější kolekce tenisových bot Nike patří Vapor Pro (R. Federer), Zoom Cage (R. Nadal), Vapor NXT  či AirZoom GP. V naší nabídce najdete boty speciálně určené svou podrážkou na antuku (Clay verze) nebo na ostatní povrchy (All Court verze). Boty značky Nike jsou velmi komfortní, přizpůsobené nejvyšším požadavkům tenistů a tenistek. Nabízejí velmi kvalitní odpružení díky technologii Air Zoom, komfort a flexibilitu.

nike_banner

 
 
 
 
Cena:

TENISOVÁ OBUV

V naší nabídce naleznete obuv všech světových značek. Tenisové boty jsou základem tenisové vybavy a vedle tenisové rakety a tenisových výpletů patří k tomu nejduležitějšímu ve výbavě každého tenisty. Tenisové boty se dělí na speciální antukovou jinak také Clay verze, dále all court (obuv zejména na beton a na neantukové povrchy) a speciální obuv je obuv na trávu. Nabízíme obuv světových značek jako jsou Nike, Adidas, Head, Babolat, Asics, Joma a další. S výběrem obuvi Vám rádi pomůžeme přímo na naší prodejně. V omezeném množství nabízíme také na vyžádání volnočasovou obuv zejména od značek Nike a Adidas. Neváhejte nás navšítvit. Jako jedni z mála nabízíme také dětské boty již od velikostí 28 a více.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...