Jako jediní v ČR nabízíme možnost osignovat si svůj bag, batoh nebo tašku jménem, přezdívkou atd. Cena je 299,-Kč. Ohledně BAG ID nám pište do poznámky objednávky popřípadě nás kontaktujte telefonicky. Dodací lhůta závisí na aktuálním počtu objednávek ale pohybuje se mezi 2 až 3 dny.

bag_idbagid

Značka Wislon nabízí nepřeberné množství tenisových tašek, bagů a batohů. Nejkvalitnější bagy jsou až na 15 raket a designově korespondují a pasují barevně k jednotlivým řadám tenisových raket Wislon. Pro lepší orientaci je možné vyfiltrovat tašky, bagy a batohy podle počtu tenisových raket, které do nich lze vložit. Na své si přijdou i ty nejmenší pro které jsou určeny juniorské bagy a batohy. Součástí top bagů je i thermoochrana tenisových raket. V nabídce najdete také exluzivní řadů bagů a batohů z kolekce legendy R. Federera.

Cena:

Tenisové tašky, bagy a batohy jsou základní součástí výbavy každého tenisty. Pro lepší orientaci jsme rozdělili tenisové tašky do kategorií tašky, bagy a batohy. Dále je možné filtrovat tenisové tašky podle množství raket, které lze do nich umístit. Najdete u nás kompletní nabídku tašek jak pro profesionály tak pro rekreační hráče tak jako pro děti, které začínají. U nich jsou oblíbené zejména tenisové batohy. Součástí těch největších bagů na 12 až 15 tenisových raket je thermo ochrana tenisových raket a zároveň prostor na tenisovou obuv.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...