TENISOVÉ TAŠKY TECNIFIBRE

V této kategorii naleznete tenisové tašky, bagy a batohy značky Tecnifibre. S raketami této značky hrají  ATP hráči:  Daniil Medvedev, Janko Tipsarevič nebo Daria Kasatkina. 

Tenisové tašky trpí mnohem více než hráči. Řada tašek PRO ATP používá materiál TARPAULIN. Jde o nezničitelný a voděodolný materiál se zesílenými švy a madly. Tašky jsou navrženy tak, aby vás doprovázely kamkoliv a odolávaly zátěži kladené na ně způsobené úskalím cestování a chránily vaše vybavení.

40TOURS15R_44

Jako jediní v ČR nabízíme možnost osignovat si svůj bag, batoh nebo tašku jménem, přezdívkou atd. Cena je 299,-Kč. Ohledně BAG ID nám pište do poznámky objednávky popřípadě nás kontaktujte telefonicky. Dodací lhůta závisí na aktuálním počtu objednávek ale pohybuje se mezi 2 až 3 dny.

označení bagu jménembagid

Cena:

Tenisové tašky, bagy a batohy jsou základní součástí výbavy každého tenisty. Pro lepší orientaci jsme rozdělili tenisové tašky do kategorií tašky, bagy a batohy. Dále je možné filtrovat tenisové tašky podle množství raket, které lze do nich umístit. Najdete u nás kompletní nabídku tašek jak pro profesionály tak pro rekreační hráče tak jako pro děti, které začínají. U nich jsou oblíbené zejména tenisové batohy. Součástí těch největších bagů na 12 až 15 tenisových raket je thermo ochrana tenisových raket a zároveň prostor na tenisovou obuv.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...