TENISOVÉ TAŠKY LACOSTE

Lacoste je francouzská módní značka proslulá svými sportovními oděvy, obuví a módními doplňky. Založil ji v roce 1933 francouzský tenista René Lacoste. Původně se značka zaměřovala na výrobu sportovního oblečení pro tenis.

V současné době zná celý svět ikonické logo krokodýla, které je umístěné na jejich produktech. Značka Lacoste se prezentuje jednoduchým a elegantním stylem, přičemž jejich design je často spojený se sportovními prvky. Použitím kvalitních materiálů se klade důraz na precizní zpracování a detaily. 

V naší nabídce naleznete produkty Lacoste, které jsou kvalitní a zároveň designově atraktivní.

 

Jako jediní v ČR nabízíme možnost osignovat si svůj bag, batoh nebo tašku jménem, přezdívkou atd. Cena je 299,-Kč. Ohledně BAG ID nám pište do poznámky objednávky popřípadě nás kontaktujte telefonicky. Dodací lhůta závisí na aktuálním počtu objednávek ale pohybuje se mezi 2 až 3 dny.

bag_idbagid

Cena:

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...