zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

T-FIGHT ISOFLEX 2023

Řada T-Fight Isoflex je čistým rukopisem nejmladší značky mezi tenisovými raketami. Tradiční oválná hlava a čtvercová sekce, která dávala tvar generacím konkurenčních modelů, pro nás byla inspirací k vytvoření závodní rakety kontrolující sílu. Trojúhelníková sekce v kombinaci s dynamickým vzorem výpletu z ní dělá nezbytnou raketu nastupující generace. Nové míče, prosím!

K raketám Tecnifibre můžete také objednávat tenisové tašky ve stejném  barevném provedení. 
TENISOVÉ TAŠKY TECNIFIBRE | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

2021_Wbanner_TFight305-2022_1600x900

 
Cena:

TENISOVÉ RAKETY TECNIFIBRE

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Tenisové tašky, bagy a batohy jsou základní součástí výbavy každého tenisty. Pro lepší orientaci jsme rozdělili tenisové tašky do kategorií tašky, bagy a batohy. Dále je možné filtrovat tenisové tašky podle množství raket, které lze do nich umístit. Najdete u nás kompletní nabídku tašek jak pro profesionály tak pro rekreační hráče tak jako pro děti, které začínají. U nich jsou oblíbené zejména tenisové batohy. Součástí těch největších bagů na 12 až 15 tenisových raket je thermo ochrana tenisových raket a zároveň prostor na tenisovou obuv.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...