zobrazit podkategorie
Jan Šátral
- carrer high 136 ATP Singles
- člen českého Davis Cup týmu

Top obchod, kde majitel tenisu rozumí a sám ho aktivně hraje. Od juniorských let jsme se potkávali na tenisových turnajích a tudíž vím, že se u něj mohu spolehnout na perfektní vyplétací i diagnostický servis!

WILSON

Tenisové míče Wilson jsou skvělou volbou pro Vaši tenisovou hru! Mezi výhody tenisových míčů značky Wilson patří zejména jejich unikátní technologie, která zlepšuje odolnost míče, a také přispívá k lepší hře. Tenisové míče Wilson jsou oficiálními míči US Open, ATP turnaje a také jsou oficiálním míče českého tenisového svazu. V naší nabídce máme tlakové tenisové míče Wilson i beztlakové tenisové míče Wilson, které jsou vhodné na tréninky a zároveň míče pro nejmenší na minitenis a babytenis.

23-0477_GBL_RG_Ball_WIL_1920x630_NC

 
 
 
Cena:

Tenisové míče patří k základní vybavě každého tenisty a v naší nabídce najdete míče všech světových značek jako je Wilson, Dunlop, Head, Robin Soderling, Babolat ad. Základní dělění míčů je na turnajové míče, které jsou vždy tlakované, dále míče určené zejména pro trenéry díky delší životnosti netlakované míče a pro děti jsou speciální pomalejší míče s větším průměrem podle věkové kategorie již od 4 let až po míče pro babytenis do 10 let. Rádi Vám na základě Vašich požadavů doporučíme míče vhodné pro Vaši hru.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...