zobrazit podkategorie
Jan Šátral
- carrer high 136 ATP Singles
- člen českého Davis Cup týmu

Top obchod, kde majitel tenisu rozumí a sám ho aktivně hraje. Od juniorských let jsme se potkávali na tenisových turnajích a tudíž vím, že se u něj mohu spolehnout na perfektní vyplétací i diagnostický servis!

DUNLOP

Tenisové míče Dunlop patří již po dlouhá desetiletí k tomu nejlepšímu co se týká kvality tenisových míčů a není náhoda že tenisové míče Dunlop jsou k vidění na mnoha ATP turnajích včetně turnajů Super 9 a od roku 2019 nově i jako oficiální míče tenisového Grandslamu v Austrálii Melbourne. V naší nabídce najdete vedle tlakovaných míčů pro dospělé, také míče tréninkové a míče dětské.

1040x154-190114_1250x185_header_dunlop_australian_open_ball

 
Cena:

Tenisové míče patří k základní vybavě každého tenisty a v naší nabídce najdete míče všech světových značek jako je Wilson, Dunlop, Head, Robin Soderling, Babolat ad. Základní dělění míčů je na turnajové míče, které jsou vždy tlakované, dále míče určené zejména pro trenéry díky delší životnosti netlakované míče a pro děti jsou speciální pomalejší míče s větším průměrem podle věkové kategorie již od 4 let až po míče pro babytenis do 10 let. Rádi Vám na základě Vašich požadavů doporučíme míče vhodné pro Vaši hru.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...