zobrazit podkategorie
Jan Šátral
- carrer high 136 ATP Singles
- člen českého Davis Cup týmu

Top obchod, kde majitel tenisu rozumí a sám ho aktivně hraje. Od juniorských let jsme se potkávali na tenisových turnajích a tudíž vím, že se u něj mohu spolehnout na perfektní vyplétací i diagnostický servis!

VELKÁ SOUTĚŽ s MÍČI HEAD TOUR 4B!

1.6. 2019 – 31.7. 2019

HRAJ A MŮŽEŠ LETĚT NA MAURITIUS NEBO VYHRÁT JEDNU z 1000. CEN

Soutěž: pod každým víčkem soutěžní dózy HEAD TOUR je unikátní kód ve scanu. Tento kód načtěte scanem na svém chytrém zařízení (telefon, tablet atd.), vyplňte pár identifikačních údajů a souhlasu s organizátorem soutěže společností HEAD. Tím to se zúčastníte slosování o věcné ceny HEAD: tenisové rakety, bagy, tenisové boty, výplety, tenisové míče nebo při troše štěstí zavítáte na úžasný ostrov Mauritius s luxusním plně hrazeným 5 hvězdičkovým resortem!! Více informací o hře naleznete v informačním letáku každé dózy nebo na výše uvedeném odkazu.

Losování všech cen proběhne po skončení akce 31. 7. 2019.

Tenisové míče  jsou velmi oblíbené zejména díky vysoké kvalite a neuvěřitelné odolnosti. Drží své vlastnosti dlouhou dobu a i díky tomu jsou poslední roky oficiálními míči na řadě ATP a WTA turnajů a top míče Head ATP jsou oficiální míče na finálovém turnaji mistrů ATP Barclays Tour Finals v Londýně.

 

Cena:

Původně  rakouská značka je součástí mezinárodní skupiny HEAD NV, což je světově vedoucí a globálně nejrychleji se rozvíjející skupina v oblasti profesionálního sportovního zboží. Společnost HEAD používá k vývoji svých produktů jen ty nejmodernější dostupné technologie. Na turnajích ATP a WTA využívají tenisové rakety HEAD i takové osobnosti jako je Maria Sharapova, Novak Djokovič, R. Gasquet, A. Murray anebo naší čeští zástupci Tomáš Berdych a Radek Štěpánek. . Tenisové rakety HEAD zlepšují cit pro úder, umožňují rychlejší hru a dokonale se přizpůsobí Vašim individuálním potřebám.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...