ADIDAS

Adidas je neměcký koncern, sídlící v bavorském městě Herzogenaurach. Je to přední světová frirma vyrábějící sportovní oblečení, obuv a sportovní potřeby. Symbolem firmy Adidas jsou tři černé proužky, které se umísťují většinou v případě oblečení přes celou délku rukávů a v případě bot na jejich vnější boční stranu. V roce 1972 převzala firma nové logo, tzv. „Trefoil“, které připomíná trojlístek se třemi pruhy. Název firmy je odvozen od jejího zakladatele Adolfa Dasslera. Ze zkratek Adi Dassler vzniklo slovo Adidas.

V tenisovém světě značka Adidas udává trendy na další roky a jako jedna z mála přichází ročně se 4mi kolekcemi jak v oblečení tak také v obuvi. Oblečení i obuv se vyznačují zejména funkčností a stále novými materiály, které pomáhají špičkovým hráčům. Oblečení a obuv používá mimo jiné na Tour D. Thiem, A.Zverev, A. Kerber, J.W. Tsonga a dalších zhruba 30 hráček a hráčů svétové stovky.

210115_1250x185_header_adidas_australian_open

 
Cena:

TENISOVÉ OBLEČENÍ

V naší nabídce najdete oblečení prakticky všech světových značek zabývajících se módou pro tenis. Většina dnešního tenisového oblečení je navržena a vyrobena tak aby co nejvíce svou funkčností vyhovovala profi tenistům a používají se speciální technologie, které odvádějí lépe pot a zabraňují přehřívání.  Mezi nejoblíbenější značky patří v tenisovém světě Nike, Adidas, Lacoste, Under Armour, Head, Tecnifibre, Christy a další.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...