Tenisová raketa Wilson Clash100 UL

Popis produktu:

Přelomová revoluční řada raket Clash na trhu!!

Novinka 2019!

Raketa určená zejména pro nadějné hráče mezi 10 - 14 lety.

Po letech tvrdé práce přichází značka Wilson se zcela novými raketami Wilson Clash  Jedná se revoluční raketu, která je vyvážená do středu. Dále je tato raketa velmi pružná, ale zároveň velmi stabilní s maximální kontrolou. 

Raketa Wilson Clash 100UL je odlehčenou verzí rakety Clash 100. Je určena pokročilým preferujícím nižší hmotnost rakety (265g). Hráči používající tuto raketu získají pružnost, maximální kontrolu a stabilitu při úderech. 

Wilson k raketě Clash zveřejnil jen krátký příběh proč a jak tento model vznikl. Podle Wilsonu se díky tisícům rozhovorů s profesionálními i amatérskými tenisty a trenéry zaměřili na tři základní požadavky všech hráčů na ideální tenisovou raketu. Těmi požadavky snad každého z nás jsou síla, ovladatelnost a cit. Wilson se detailně zaměřil na každý kousek rakety od držadla až po výplet a hledal nové způsoby, jak vytvořit raketu splňující všechny tři výše uvedené požadavky.

A výsledkem, tedy podle Wilsonu, je právě nový model Wilson Clash, který má být právě neuvěřitelnou kombinací síly, hratelnosti a přesnosti. Každý hráč by tak měl zažít pocit maximální jistoty při všech svých úderech a hru si užít, jak nejlíp dokáže.

Techlologie Free Flex a stable smart  nabízí díky použitému carbonovému materiálu neuvěřitelnou stabilitu rámu a zároven sílu a kontrolu. Technologie StableSmart poskytuje maximální stabilitu a výkon tohoto rámu.

 

váha 265 gr

balance 335 mm

napletení 16x19

délka 686

velikost hlavy 645 cm2

barvy, černá, šedivá, oranžová


5490,- Kč

4490,- s DPH

Cena od 2 kusů:
4290,-


Dostupnost
Vyberte velikost:
L0
kusů: