ALIEN PROS

Exkluzivní omotávky značky Alien Pros zaručují originální vzhled a zároveň vysokou míru odolnosti. Jsou velmi oblíbené zejména díky své jemnosti. Odlište se od ostatních díky omotávkám Alien Pros. Nabízí atraktivní design, inovativní postupy při výrobě, nature-friendly používané materiály a především vysokou kvalitu. Pro dokonalý pocit ze hry je zapotřebí zacházet až do nejmenších detailů, které dokážou vaši hru výrazně ovlivnit. Díky našim inovativním produktům můžete dodat Vaší hře nový impulz, radost a chuť do hry.

Omotávky Alien Pros jsou vyráběny ve 3 základních typech, které se liší svými vlastnostmi.V naší nabídce tedy naleznete omotávky suché, extra suché a lepivé. Každý typ poskytuje 100% funkčnost během jakéhokoli počasí a dodává tak maximální komfort při hře. 

alienprosbanner

Cena:

TENISOVÉ OMOTÁVKY

Tenisové omotávky lze rozdělit na 2 základní kategorie a to na základní kůže nebo také základní gripy ty jsou součástí rakety a většina hráčů použivá na tyto základní kůže ještě vrchní omotávky tzv. overgripy. Výměna základních kůží není častá a zpravidla pokud hráč používá overgripy tak se mění 1 až 2 krát ročně, zatímco vrchní omotávky se mění podle potřeb jednotlivých hráčů daleko častěji a nebývá vyjímkou, že závodní hráči používají vrchní omotávky prakticky na každý zápas nové.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...