MSV

MSV je kvalitní německá značka tenisových výpletů. Tenisové výplety MSV se pravidelně umísťují na předních místech a získávají ocenění v nezávislém testování v německém Tennis Magazinu. Výrobce již léta spolupracuje při vývoji nových výpletů této značky s přední Manheimskou univerzitou a jen v posledním roce se novinka MSV Ultra Hex umístila na 2.místě mezi všemi polyestery. Jako výhradní distributor této značky nabízíme i možnost testování pro závodní hráče. Výplety MSV doslova vládnou mezi českou tenisovou špičkou jen mezi první stovkou můžů na celostátním žebříčku používá tento výpletu 20 hráčů a podobná je situace i mezi mladšími hráči.

V posledních zhruba 3 letech nabírají na oblibě také omotávky a gripy od značky MSV díky skvělé životnosti ale jsou zároveň velmi jemné a lepivé. V případě zájmu nás neváhejte kontatkovat, spolupracujeme s řadou závodních hráčů a běžně jsme schopni tyto omotávky zaslat na test.

 

Zapojte se do našeho MSV teamu. Podporujeme hráče a hráčky již od kategorie mladších žáků!! Níže naleznete hráče a hráčky, kteří na okruhu ATP/WTA a ITF používají výplety, omotávky a MSV pointer.

ATP/WTA:  https://www.msv-tennis.com/content/atp-wta-pros.40027.html 

ITF:  https://www.msv-tennis.com/content/juniors-seniors.40028.html

Cena:

TENISOVÉ OMOTÁVKY

Tenisové omotávky lze rozdělit na 2 základní kategorie a to na základní kůže nebo také základní gripy ty jsou součástí rakety a většina hráčů použivá na tyto základní kůže ještě vrchní omotávky tzv. overgripy. Výměna základních kůží není častá a zpravidla pokud hráč používá overgripy tak se mění 1 až 2 krát ročně, zatímco vrchní omotávky se mění podle potřeb jednotlivých hráčů daleko častěji a nebývá vyjímkou, že závodní hráči používají vrchní omotávky prakticky na každý zápas nové.

 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...