Tenisová raketa Wilson Clash 108

Popis produktu:

Novinka 2019!

Po letech tvrdé práce přichází značka Wilson se zcela novými raketami Wilson Clash 108. Jedná se revoluční raketu, která je vyvážená do rukojeti. Dále je tato raketa velmi pružná, ale zároveň velmi stabilní s maximální kontrolou.

Raketa Wilson Clash 108 je větší verzí rakety 100L, která je prodloužena o 0,5 cm. Je určena rekreačním či klubovýcm hráčům preferujícím nižší hmotnost (280g) a zejmnéna větší hlavu, která odpustí herní nedostatky hráče. Raketa poskytuje hráči zejména pružnost, kontrolu a zrychlení při úderech. 

Wilson k raketě Clash zveřejnil jen krátký příběh proč a jak tento model vznikl. Podle Wilsonu se díky tisícům rozhovorů s profesionálními i amatérskými tenisty a trenéry zaměřili na tři základní požadavky všech hráčů na ideální tenisovou raketu. Těmi požadavky snad každého z nás jsou síla, ovladatelnost a cit. Wilson se detailně zaměřil na každý kousek rakety od držadla až po výplet a hledal nové způsoby, jak vytvořit raketu splňující všechny tři výše uvedené požadavky.

A výsledkem, tedy podle Wilsonu, je právě nový model Wilson Clash, který má být právě neuvěřitelnou kombinací síly, hratelnosti a přesnosti. Každý hráč by tak měl zažít pocit maximální jistoty při všech svých úderech a hru si užít, jak nejlíp dokáže.

Techlologie Free Flex a stable smart  nabízí díky použitému carbonovému materiálu neuvěřitelnou stabilitu rámu a zároven sílu a kontrolu. Technologie StableSmart poskytuje maximální stabilitu a výkon tohoto rámu.

Speciální technologie Stable Smart pro maximální stabilitu a výkon rámu rakety.

váha 280 gr

balance 335 mm

napletení 16x19

délka 692

velikost hlavy 697 cm2

barvy, černá, šedivá, oranžová

 


5990,- Kč

5190,- s DPH

Cena od 2 kusů:
5000,-


Dostupnost
Vyberte velikost:
L2
kusů: