Kniha The Coach - Vítězství skrývá v detailech - Patrick Mouratoglou

Popis produktu:

The Coach« odhaluje filozofii koučování jednoho z nejlepších a nejvyhledávanějších trenérů současnosti. Mouratoglou komplexně rozebírá práci s nejlepšími juniory a hráči světa jako jsou Serena Williamsová, Anastasia Pavljučenkovová, Aravane Rezaiová, Marcos Baghdatis či Grigor Dimitrov. Odhaluje pozadí přípravy a oblastí, které si vytyčil, aby mohl posunout své svěřence k jejich vrcholu.

Jedno z nejdůležitějších témat se zaměřuje na pohled na budoucí vývoj světového tenisu. Mouratoglou totiž není jen trenér, ale kouč, který se zabývá všemi stránkami přípravy hráče.
Kniha je určena všem, kteří se chtějí dozvědět maximum o práci špičkového trenéra a kouče, ale i obyčejným fanouškům toužícím po pohledu do zákulisí práce s hráči světové špičky. Na své si přijdou trenéři lačnící inspirovat se Mouratogluovou metodou – Vítězství je skryto v detailech. Dále pro hráče, kteří chtějí poznat, jak spolupracovat s koučem, aby mohli dosáhnout na svá maxima. A v neposlední řadě pro rodiče pro pochopení toho, jaké podmínky a zázemí potřebuje kouč ke své úspěšné práci.

 

Žánr
Biografie a memoáryOsobní rozvoj a stylSport
Vydáno 2017 · Holcombe Brook
Orig. název

The Coach

Počet stran: 192
Jazyk vydání: český
Překlad: Catherine Filjo
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN: 978-80-906952-2-1

3899,- Kč

299,- s DPH


Dostupnost
kusů: