zobrazit podkategorie
Petra Krejsová
- career high 270 WTA Singles
- vítězka MČR žen

V průběhu extraligy a v době volna trénuji v Libereckém tenisovém klubu, a proto využívám především vyplétací servis. Díky možnosti testování výpletů sama mohu doporučit výplety MSV (MSV +38 1,20), které používám již dva roky.

Image 2

SOLINCO je prémiová značka ze Spojených států amerických, která vyrábí hlavně tenisové výplety, rakety a doplňky.

SOLINCO se specializuje na vývoj a produkci výpletů nejvyšší kvality a technologicky pokročilého rozvoje tenisových doplňků na dnešním trhu. Produkty zahrnují prémiové výplety, tenisové rakety, omotávky, oblečení a další doplňky. Více jak 30let usilovného vývoje řadí SOLINCO na špičku v oblasti výpletů. SOLINCO je plně odhodlané a soustředěné na pokračování ve vývoji nových technologií a produktů na té nejvyšší úrovni.

Inovace je srdcem SOLINCA, schopnost se neustále vyvíjet je nedílnou výhodou společnosti. Výzkumný a vývojový tým bere svoji práci velice vážně v oblastech výzkumu, vývoje, testování, vývoje nových designů, technologických novinek, materiálů a technologií. Neustálé soustředění na vývoj nového vybavení té nejvyšší kvality a úrovně pomáhá SOLINCU být neustále o krok před konkurencí.

Cena:

V naší nabídce najdete kompletní výběr všech světových značek tenisových výpletů Wilson, Luxilon, Babolat, MSV ad. Spravný výběr tenisového výpletu je velkou alchymií a doporučujeme věnovat dostatek času na jeho výběr, stejně jako u testování tenisových raket, je dobré věnovat čas testování nejen samotného výpletu ale také správnému napětí. Pro závodní hráče, kteří mají více tenisových raket je dobré vždy mít jednu z raket na nižší napětí, v případě že hráč nemá např. nové míče popřípadě je nucen hrát v horším počasí kdy míče tolik neletí. Zakladní dělení tenisových výpletů je na polyestery (dnes asi nejpoužívanější typ výpletů), syntetické výplety, multivlákna (levnější alternativa pravých střev) a pravá střeva. Na naši prodejně máme diagnostický přístroj který umožní na základě diagnostiky ten. rakety a na základě Vašich požadavků vybrat správný výplet. Velmi důležité je i na jakém stroji je ten. výplet vyplétán, u měkčích polyesterů a u syntetických výpletů je možnost na kvalitních elektronických strojích nastavit vyšší předpětí a tím je následná ztráta napětí nižší než při vypletání na mechanických popřípadě levnějších elektronických strojích.
 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...