zobrazit podkategorie
František Čermák
- vítěz 31 turnajů ATP a býválý 14. hráč světa v deblu
- člen českého Davis Cup týmu

Tento tenisový obchod můžu z vlastní zkušenosti doporučit, především díky vysoké odbornosti poskytovaných služeb a široké nabídce.

DĚTSKÁ TENISOVÁ OBUV NIKE

Zde naleznete široký výběr dětské tenisové obuvi Nike.

Značka Nike je nepsanou světovou jedničkou mezi hráči a hráčkami na světové Tour. Obuv Nike používá nejvíce hráčů ve světové top 100. Mezi nejkvalitnější kolekce tenisových bot Nike patří Vapor X (R. Federer), Zoom Cage (R. Nadal). V naší nabídce najdete boty speciálně určené svou podrážkou na antuku (Clay verze) nebo na ostatní povrchy (All Court verze). Boty značky Nike jsou velmi komfortní, přizpůsobené nejvyšším požadavkům tenistů a tenistek. Nabízejí velmi kvalitní odpružení díky technologii Air Zoom, komfort a flexibilitu.

V naší nabídce naleznete obuv všech světových značek. Tenisové boty jsou základem tenisové vybavy a vedle tenisové rakety a tenisových výpletů patří k tomu nejduležitějšímu ve výbavě každého tenisty. Tenisové boty se dělí na speciální antukovou jinak také Clay verze, dále all court (obuv zejména na beton a na neantukové povrchy) a speciální obuv je obuv na trávu. Nabízíme obuv světových značek jako jsou Nike, Wilson, Adidas, Asics a další. S výběrem obuvi Vám rádi pomůžeme přímo na naší prodejně. V omezeném množství nabízíme také na vyžádání volnočasovou obuv zejména od značek Nike a Adidas. Neváhejte nás navšítvit. Jako jedni z mála nabízíme také dětské boty již od velikostí 28 a více.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...