Head tenisový bag PRO X LEGEND L 2024

Popis produktu:

Představujeme vám tenisovou tašku PRO X LEGEND BAG L, která je skutečným ztělesněním luxusu a dokonalosti. Tato taška, navržená s pečlivou pozorností k detailu, je opatřena podpisem a logem legendárního Novaka Djokoviče, což odráží jeho neochvějnou snahu o dokonalost. Stejně jako Djokovič i HEAD neustále posouvá hranice inovací a tato taška není výjimkou.

Vyzkoušejte vylepšenou verzi tašky na rakety, PRO X LEGEND BAG L, která se nyní může pochlubit elegantnějším a rafinovanějším tvarem vyzařujícím sofistikovanost. Díky vylepšenému polstrování a zesílené konstrukci nabízí bezkonkurenční stabilitu a ochranu.

Uvolněte svůj potenciál s touto prostornou taškou, do které se vejde až 9 raket. Je vybavena technologií kontroly teploty CCT+, takže jedna z přihrádek chrání vaše rakety před extrémními teplotami. Kromě toho je taška vybavena samostatnou střední přihrádkou s odvětrávaným prostorem pro uložení oblečení nebo obuvi. Díky dvěma vnějším kapsám na příslušenství a dvěma vnitřním síťovaným kapsám na příslušenství si snadno uspořádáte své nezbytnosti, aby vše mělo své místo.

Jako důkaz závazku společnosti HEAD k udržitelnosti je taška opatřena visačkou vyrobenou z recyklovaného papíru, připevněnou konopným provázkem. Navíc je dodávána v novém sáčku z recyklovaného plastu, což je příkladem naší snahy o redukci množství plastového odpadu.

Vylepšete svou hru a dopřejte si ztělesnění stylu a funkčnosti s taškou na rakety PRO X LEGEND BAG L. Přidejte se k Novaku Djokovičovi a společnosti HEAD, kde dokonalost nezná hranic.

• Nový tvar
• Nové polstrování a nová konstrukce pro větší stabilitu
• Nové prémiové tkaniny
• Luxusní trendy design
• Prostor až pro 9 raket
• Technologie kontroly teploty CCT+ chránící rakety
• Visačka z recyklovaného papíru s provázkem z konopí
• V novém sáčku z recyklovaného plastu

 

BARVY: black/black 

OBJEM (L): 80

ROZMĚRY BAGU: 80*33*34 cm

SLOŽENÍ MATERIÁLU (VNĚJŠÍ): 80% Polyester / 20% PU

SLOŽENÍ MATERIÁLU (VNITŘNÍ): 70% Polyester / 30% TPE


3600,- Kč

2790,- s DPH


Dostupnost
kusů: