Babolat Racket Holder X9 Pure Wimbledon 2024

Popis produktu:

Nový tenisový bag  tenis Babolat RH9 PURE  v provedení WIMBLEDON je navržen tak, aby poskytoval maximální organizaci vybavení zkušených hráčů, kteří hledají třídu a eleganci. 

Jedná se o nejprostornější tenisovou tašku v nabídce, rozdělenou do 3 přihrádek, které snadno pojmou a ochrání až devět tenisových raket. Taška RH9 PURE WIMBLEDON je vyrobena z mimořádně odolného, recyklovaného a trvanlivého vnějšího materiálu: recyklovaného PET. Tato taška na rakety je částečně vyložena „bezbarvou podšívkou“ a také 100% recyklovaným materiálem bez barviv, který šetří miliony litrů vody.  Jeho elegantní design v kombinaci s pokročilými funkcemi z něj činí nezbytnou volbu pro tenisty, kteří hledají bag, který na kurtu vydrží.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

ROZMĚRY: 75 x 41.9 x 32 cm

 

VÝHODY

PRŮHLEDNÁ PŘIHRÁDKA NA BOTY - Díky nové průhledné přihrádce na boty můžete rychle zkontrolovat, zda máte sbalené boty. Přihrádka na boty je bezešvá a vodotěsná, takže ji můžete v případě potřeby snadno vyčistit. Je také odvětráván směrem ven, což zabraňuje šíření pachů do jiných částí tašky.

 

ODOLNÝ IZOLOVANÝ PROSTOR - Nová EXTRA odolná, lehká, recyklovatelná a nebarvící izolační tkanina, která ochrání vaše rakety před širokou škálou teplot a teplotních výkyvů.

 

ODNÍMATELNÉ RAMENNÍ POPRUHY - Systém ramenních popruhů pro snažší nošení bagu.


3499,- s DPH


Dostupnost
kusů: