Yonex tenisová raketa PERCEPT 100 - 300g

Popis produktu:

Nová řada raket Yonex Percept je určená středně pokročilým a profesionálním hráčům, kteří mají rádi konzistenci a jistotu v silných úderech.

Je ideální je také pro ty, kteří hledají silné spojení s raketou a stabilní trajektorii míče pro konzistentní hratelnost. Nabízí nádherný design se střetem dvou konceptů, které symbolizují protichůdné prvky, vytváří klidný, ale přesto energický vzhled. Olivová barva symbolizuje harmonii a sofistikovanost, aniž by působila příliš odvážně, zatímco akcentní růžová barva dodává raketě osobitý, klidný nádech.

Díky třem hlavním přednostem Vám budou nové Percept připadat jako prodloužení vaší vlastní ruky.

  • SERVO FILTR - pro snížení nežádoucích vibrací a zaměřuje se na přenos užitečných vibrací do ruky během odehrávání míčku
  • System FlexCon - přispívá k vyšší kontrole při úderech
  • Stabilní trajektorie – tužší rám rakety umožňuje stabilní a konzistentní trajektorii míče

 

Technické parametry

Hmotnost rakety 300 g
Tuhost rámu 66
Barva olivová
Velikost hlavy 100 sq.inch
Vyvážení rakety 320 mm
Délka rakety 27.0 inch
Materiál 2G-Namd Flex Force, H.M Graphite
Šířka rámu 23.0 mm / 23.0 mm / 23.0 mm
Hustota výpletu 16/19

 

Technologie rakety

ISOMETRIC - Firma Yonex zdokonalila technologii ISOMETRIC. Proti minulé řadě tenisových raket VCore se optimální úderová plocha (sweet spot) zvětšila o dalších 7%. Díky této technologii mají údery zahrané mimo ideální úderovou plochu prakticky totožnou razanci a rotaci.

LOCK BOOSTER System - Nový Lock Booster System s větším počtem průchodek směrem k vrcholu rakety. Výplet je v průchodkách skvěle zasazen a tím zajistí větší sílu a úžasnou rotaci Vašich míčků.Zcela nová řada Yonex Percept.

FLEXCON SYSTEM - Zúžený a prodloužený box-frame shaft je vyroben z grafitu Flex Force a Flex Fuse pro přesné ovládání míčku. Díky tomu je raketa ještě pružnější a odehrané míčky přesnější. 

 


7500,- Kč

5799,- s DPH

Cena od 2 kusů:
5399,-


Dostupnost
Vyberte velikost:
L2
kusů: