Yonex tenisová raketa EZONE 98 AQUA NIGHT BLACK - 305g

Popis produktu:

Zbrusu nová generace oblíbeného modelu raket EZONE se již ve své 8. generaci! 

Rakety se pyšní maximálním pohlcením nežádoucích vibrací a největším sweet spotem v historii této řady. Rozšířením rakety v poloze 3 a 9 hodin a změnou úhlů v AERO rámu vzniká lepší cit při odpalu a to i při nečistě trefených úderech. Materiál TORYACA M40X  (pružné karbonové vlákno) přispívá komfortu a lepší stabilitě. Vibration Dampening Mesh pro minimalizaci nežádoucích vibrací. S raketou hrají například: M. Vondroušová, Linda Nosková, N. Osaka, C. Ruud, B. Bencic či N. Kyrgios.

 

Technické parametry 

Hmotnost rakety 305 g
Tuhost rámu  
Barva Aqua night black
Velikost hlavy 98 sq.inch
Vyvážení rakety 315 mm
Délka rakety 27.0 inch
Materiál H.M. Graphite, 2D-Namd SPEED, VDM
Šířka rámu 23.5 mm / 24.5 mm / 19.5 mm
Hustota výpletu 16/19

 

Technologie rakety

 

ISOMETRIC - Vytvořený společností Yonex v roce 1980. Průlomová technologie zvyšující Sweet Spot (optimální úderová plocha) až o 7%. 
 
LINER TECH - Napomáhá k optimalizaci úderů, které jsou zasaženy mimo střed rakety. 
 
O.P.S. - Nová technologie firmy Yonex. Kulatější hrany shaftu poskytují ideální míru jeho ohybu a širší čelo shaftu zvyšuje celkovou stabilitu rámu. Výsledkem je delší setrvání míče na výpletu, což umožňuje vyšší rotaci úderů a především lepší kontrolu úderů.
 
VDM (Vibration Dampening Mesh) - Tento pružný materiál ze síťoviny je integrován do rukojeit a snižuje nežádoucí vibrace až o 30%.
vdm
 
2G-Namd SPEED - Technologie pro zlepšený pocit a vyšší rychlost míče. Grafitová vlákna v raketě jsou vázána uhlíkovou strukturou nanotrubiček. Snižují energetické ztráty, což umožňuje převést energii do úderu. 
 
AEROSHAPE - Pro komfortnější pocit ze hry je rám rakety Aeroshape zkonstruován v každé části pod rozdílným úhlem. Spodní část je tvrdší a tím pádem stabilnější, naopak horní část je stavěna pro více komfortu...
aero shapeaero shape
aero shape
SHAFT DESIGN  Pro zlepšenou stabilitu a výkon. 
 
 

7200,- Kč

5599,- s DPH

Cena od 2 kusů:
5199,-


Dostupnost
Vyberte velikost:
L2
kusů: