Yonex tenisová raketa PERCEPT 100 D - 305g

Popis produktu:

Nová řada raket Yonex Percept je určená středně pokročilým a profesionálním hráčům, kteří mají rádi konzistenci a jistotu v silných úderech.

Je ideální je také pro ty, kteří hledají silné spojení s raketou a stabilní trajektorii míče pro konzistentní hratelnost. Nabízí nádherný design se střetem dvou konceptů, které symbolizují protichůdné prvky, vytváří klidný, ale přesto energický vzhled. Olivová barva symbolizuje harmonii a sofistikovanost, aniž by působila příliš odvážně, zatímco akcentní růžová barva dodává raketě osobitý, klidný nádech.

Díky třem hlavním přednostem Vám budou nové Percept připadat jako prodloužení vaší vlastní ruky.

  • SERVO FILTR - pro snížení nežádoucích vibrací a zaměřuje se na přenos užitečných vibrací do ruky během odehrávání míčku
  • System FlexCon - přispívá k vyšší kontrole při úderech
  • Stabilní trajektorie – tužší rám rakety umožňuje stabilní a konzistentní trajektorii míče

 

Technické parametry

Hmotnost rakety

305 g

Tuhost rámu

66

Barva

olivová

Velikost hlavy

100 sq.inch

Vyvážení rakety

315 mm

Délka rakety

27.0 inch

Materiál

2G-Namd Flex Force, H.M Graphite

Šířka rámu

23.0 mm / 23.0 mm / 23.0 mm

Hustota výpletu

18/2%

 

Technologie rakety

ISOMETRIC - Firma Yonex zdokonalila technologii ISOMETRIC. Proti minulé řadě tenisových raket VCore se optimální úderová plocha (sweet spot) zvětšila o dalších 7%. Díky této technologii mají údery zahrané mimo ideální úderovou plochu prakticky totožnou razanci a rotaci.

LOCK BOOSTER System - Nový Lock Booster System s větším počtem průchodek směrem k vrcholu rakety. Výplet je v průchodkách skvěle zasazen a tím zajistí větší sílu a úžasnou rotaci Vašich míčků.Zcela nová řada Yonex Percept.

FLEXCON SYSTEM - Zúžený a prodloužený box-frame shaft je vyroben z grafitu Flex Force a Flex Fuse pro přesné ovládání míčku. Díky tomu je raketa ještě pružnější a odehrané míčky přesnější. 

 

 
 
 

7500,- Kč

5799,- s DPH

Cena od 2 kusů:
5399,-


Dostupnost
Vyberte velikost:
L3
kusů: