Yonex badmintonová raketa ASTROX 01 FEEL - LIMETKOVÁ

Popis produktu:

Zaujměte na kurtu s výraznou raketou Yonex ASTROX v barvě LIME, která je navržena speciálně pro agresivní styl hry. Díky drtivému útoku s neuvěřitelně příkrými smeči dominuje v každém zápase. 

Pomocí technologie Rotational Generator System dokáže raketa rozložit váhu po celé délce od gripu, přes shaft až k horní část rámu a umožní tak plynulý přechod mezi jednotlivými údery během krátké chvíle. Ve spojení s revolučním materiálem Namd se jedná o perfektní volbu pro všechny dravé hráče.

 

Technické parametry

Hmotnost rakety 4U (⌀ 83 g)
Velikost gripu G4
Materiál - hlava rakety Graphite
Materiál - shaft rakety Graphite
Tuhost rámu Extra pružný shaft

Technologie rakety

ISOMETRIC - Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší Sweet Spot (optimální úderovou plochu) oproti běžným raketám. Na rozdíl od běžných tvarů hlavy rakety isometrická hlava rakety vyrovnává délkový rozdíl mezi podélnými a příčnými strunami. Tím zvětšuje Sweet Spot, což umožňuje výrazně lepší odehrání míče i v případě ne zcela optimálního úderu.

AERO+BOX FRAME - AERO+BOX profily jsou v určitých raketách zkombinovány pro dosažení rychlejšího švihu při zachování kontroly. Upravený profil průřezu rámu je technologicky koncipován tak, aby byl dostatečně pevný a současně zajišťoval minimální odpor vzduchu. Nový Aero-Box Frame v sobě kombinuje maximální čelní stabilitu s extra rychlým švihem.

CONTROL SUPPORT CAP - Technologie Control Support Cap poskytuje o 88 % širší plochu úchopu než u běžných raket. Zajišťuje tak možnost kratšího držení a rychlejší manévrování s raketou, což ocení především hráči párových disciplín.

SLIM SHAFT - Rakety s technologií Slim Shaft se vyznačují tenkým rámem rakety, který snižuje odpor vzduchu, a tím umožňuje rychlejší švih i razantnější údery.

ROTATIONAL GENERATOR SYSTEM - Revoluční technologie Rotational Generator System zajišťuje správné rozložení hmotnosti v celé délce rakety. Váha se rozkládá od gripu, přes shaft až k horní části rámu hlavy rakety, což zajistí rychlejší přechod mezi jednotlivými údery.


1550,- Kč

1215,- s DPH


Dostupnost
Vyberte velikost:
G4
kusů: