Tenisová raketa Wilson Clash 98 Tour (zánovní, 1 měsíc hraná, 2 kusy)

Popis produktu:

Testovací raketa! Zánovní raketa, měsíc hraná, 2 kusy! 

Po letech tvrdé práce přichází značka Wilson se zcela novými raketami Wilson Clash 98 Tour. Jedná se revoluční raketu, která je vyvážená do rukojeti. Dále je tato raketa velmi pružná, ale zároveň velmi stabilní s maximální kontrolou. 

Raketa Wilson Clash 98 je určena pokročilým až závodním hráčům preferujícím vysokou kontrolu a menší hlavu rakety. 

Wilson k raketě Clash zveřejnil jen krátký příběh proč a jak tento model vznikl. Podle Wilsonu se díky tisícům rozhovorů s profesionálními i amatérskými tenisty a trenéry zaměřili na tři základní požadavky všech hráčů na ideální tenisovou raketu. Těmi požadavky snad každého z nás jsou síla, ovladatelnost a cit. Wilson se detailně zaměřil na každý kousek rakety od držadla až po výplet a hledal nové způsoby, jak vytvořit raketu splňující všechny tři výše uvedené požadavky.

A výsledkem, tedy podle Wilsonu, je právě nový model Wilson Clash, který má být právě neuvěřitelnou kombinací síly, hratelnosti a přesnosti. Každý hráč by tak měl zažít pocit maximální jistoty při všech svých úderech a hru si užít, jak nejlíp dokáže.

Techlologie Free Flex a stable smart  nabízí díky použitému carbonovému materiálu neuvěřitelnou stabilitu rámu a zároven sílu a kontrolu

váha 310 gr

balance 306 mm

napletení 16x19

délka 686

velikost hlavy 630 cm2

barvy, černá, šedivá, oranžová

 


5790,- Kč

3490,- s DPH


Dostupnost
Vyberte velikost:
L3
kusů: