zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

ULTRA V3

Nová řada raket Ultra V3 pro rok 2020, které jsou určeny pro hráče preferující sílu, přesnost a rychlost při hře. Ultra V3 představuje třetí generaci raket Wilson Ultra, vypouští materiál Countervail a přichází s tradiční plně grafitovou konstrukcí. Zcela nová je však koncepce rámu. Zmizelo ikonické "vyboulení" PWS na 3 a 9 hodině, které je nyní chytře integrováno přímo do klasické vajíčkovité konstrukce hlavy rakety a díky tomu mohl být sweetspot mírně rozšířen.

Nejznámějším představitelem raket Ultra je Kei Nishikori, Gael Monfils, F. Lopez a mnoho dalších hráček a hráčů na Tour. Doslova Bestseller je u zejména mladších žáků a žákyň model Ultra UL, který i s nízkou váhou 260 gramů dává dětem sílu a rychlost při úderech.

Dalším vyplepšením je Sweet Spot Channel, což je kanálek ve střední části hlavy, který prodlužuje délku křižných strun pro větší dynamiku a poskytuje neuvěřitelný spin každému míčku. Krček rakety doznal také designových změn. Invertovaná geometrie Power Rib optimalizuje stabilitu rakety a zabraňuje kroucení rámy při maximálním zatížení.

Rakety jsou dodávány bez výpletu ale s jeho výběrem podle Vaší hry Vám rádi pomůžeme a rakety vyplétáme na bezkonkurenčně nejlepším vyplétacím stroji na "Babolat Sensort Expert Dual". Specialitou pro rok 2021 je Reverse verze rakety Ultra 100 a také verze Minions Ultra 100. (Lze kombinovat i s bagem a batohy v řadě minion) 

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás!

Kompletní nabídku tenisových raket Wilson Ultra v3 najdete na:
Ultra v3 2020 NEW | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

Zde najdete kompletní nabídku tašek Wilson: 
Wilson | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

ultra2 (2)

ultra1

ultra 5_1

ultra4

ultra7

ultra7 (2)

ultra5

minionsultra

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...