zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

PRO STAFF V13 2021

Zcela nová modelová řada raket Rogera Federera Pro Staff V13 pro modelový rok 2021!  Jedná se o stěžejní řadu raket, kterou v posledních letech používali a proslavili hráči jako S. Edberg, P. Sampras nebo R. Federer. Řada tenisových raket Pro staff se vyznačuje neuvěřitelnou přesností díky velikosti hlavy 97 inch. Používá v součastnosti mnoho předních hráčů na tour. Na vývoji i designu se podílel sám tenisový král Roger Federer.

Konstruktéři a designéři se u třinácté verze rakety Pro Staff rozhodli inspirovat z modélů z éry Peta Samprase a částečně i Stefana Edberga. Tento retro design se projevuje zejména v tenkých barevných linkách jak na hlavě raket, tak i v jejich krčku. Pletení grafitových a kevlarových vláken Braided Graphite 45 pod úhlem 45° dodává raketě více stability, citu a přesnosti. Dále ke zvýšení komfortu došlo také díky ergonomické čepičce na konci gripu. Pro lepší tuhost rámu je použit PWS - Perimeter Weighting System.

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás!

Kompletní nabídku raket Wilson Pro Staff v13 naleznete zde: 
PRO STAFF V13 2021 | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

Zde najdete kompletní nabídku tašek Wilson: 
Wilson | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

prostaff2

prostaff1

prostaff3

prostaff5

pro staff4

prostaff4

prostaff7

prostaff6

 


 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...