GRAVITY

Řada Gravity se vyznačuje neobyčejnou přesností a agresivitou při hře. Speciální technologie pro ještě větší zážitek ze hry.

gravity_1

Navíc zajímavý design rámu rakety ve dvoubarevném provedení.  Řada Gravity je používána např. hráčem A. Zverevem.

gravity_05

Jsme oficiální testovací centrum značky HEAD a již 25 let jsme oficiální partner českého zastoupení firmy Aspen. 

gravity_2

K raketám řady Gravity můžete objednávat tenisové bagy ve stejném barevném provedení.  

Tenisové bagy HEAD - Gravity | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás! 

Cena:

TENISOVÉ RAKETY HEAD

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Tenisové rakety HEAD patří ke světové špičce na trhu. Původně  rakouská značka je součástí mezinárodní skupiny HEAD NV, což je světově vedoucí a globálně nejrychleji se rozvíjející skupina v oblasti profesionálního sportovního zboží. Společnost HEAD používá k vývoji svých produktů jen ty nejmodernější dostupné technologie. Na turnajích ATP a WTA využívají tenisové rakety HEAD i takové osobnosti jako je Maria Sharapova, Novak Djokovič, R. Gasquet, A. Murray anebo naší čeští zástupci Tomáš Berdych a Radek Štěpánek. Tenisové rakety HEAD zlepšují cit pro úder, umožňují rychlejší hru a dokonale se přizpůsobí Vašim individuálním potřebám.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...