2x Babolat Pure Drive 2021 + 1x Bag Babolat Pure Drive Racket Holder X12 2021

Popis produktu:

AKČNÍ BALÍČEK!

Tenisová raketa Babolat Pure Drive 2021

Raketa Babolat Pure Drive 2021 je pravidelně inovována na základě změn ve hře, ale současně zachovává svůj původní charakter. Týmy Babolatu pracovali na její výbušnosti k doplnění její charakteristické síly. Přidáním stability při nárazu raketa Pure Drive umožňuje energičtější return, zvláště při úderech mimo sweetspot. Výsledná vyšší rychlost míčů přináší hráčům vítězné údery v každé situaci. V DNA  rakety Pure Drive je síla v každém úderu. Její unikátní genetický kód je také  vynikající stabilita a eliptický tvar rámu, odolný proti ohýbání. To vše pro ideální sílu. Raketa Pure Drive 2021 disponuje dvěma novými technologiemi zlepšujícími výkon. 
 
Technické parametry 
Váha: 300 g
Velikost hlavy: 100 sq.in.
Vyvážení: 320 mm
Délka: 685 mm
Vzor strun: 16x19
+
Tenisový bag Babolat Pure Drive Racket Holder X12 2021

Nový materiál, prostorové uspořádání i tvar bagu s vyztuženým rámem -  vše je přizpůsobeno pro lepší a pohodlnější využití. Oceníte jeho prostornost a přitom nízkou hmotnost.

Tři samostatné komory umožňují bezproblémové uložení veškerého vybavení na tenis. Dvě komory po stranách bagu mají termo funkci pro ochranu raket před extrémními teplotami a zabraňují tím ztrátě napětí vašeho výpletu. V prostřední části bagu je jedna prostorná komora pro umístění vybavení potřebného na tenis. Zasahuje do ní speciální, samostatná kapsa na uložení obuvi, která  je přístupná z horní část bagu. Součástí bagu je i samostatný sáček na obuv.  Menší kapsy na cennosti umístěné po bocích bagu jsou vybaveny všitým organizérem.

Polstrované popruhy mají ergonomické otočné přezky, které umožňují snadné nastavení popruhu během nošení. Tašku je možné nosit na zádech jako batoh nebo přes rameno. Ergonomické ucho v prostřední části bagu vám umožní pohodlný přenos v ruce.

 

Obsah: 67 L
Rozměry: 75 x 48 x 32 cm


15100,- Kč

10190,- s DPH


Dostupnost
Vyberte velikost:
L2
kusů: