Babolat Pure Drive Super Lite 2015

Popis produktu:

Tenisové rakety Babolat Pure Drive Lite 2015 se vyznačují nejen novým zajímavým designem, kombinací oblíbených barev černé, modré a bílé, ale hlavně novou technologií FSI (Frame String Interaction). Tato technologie byla vyvinuta na základě výsledků, které poskytla elektronická raketa Babolat Play, uvedená na trh v roce 2013. Poznatky získané u elektronické rakety se použily u nových raket Pure Drive 2015. Jde o to, že  sweetspot je na základě těchto výsledků posunut o něco výše než původně. Navíc je v nově umístěném sweetspotu použito užší řádkování, což umožňuje mnohem větší cit pro míč. Nespornou výhodou FSI je větší jistota a razance úderu.
 
Řada tenisových raket Pure Drive je známa svou ovladatelností, odpouští chyby a je univerzální. Pure Drive je perfektní pro hráče od základní čáry, kteří hrají míč na vrcholu jeho odrazu a hledají sílu.
 
Využité technologie
 
GT PURE DRIVE - technologie koncentrovaná v hlavě rakety, kombinace karbonových a tungstenových vláken - pro menší torzi a větší přesnost.
 
CORTEX EXPERT - CDS přenáší pozitivní vibrace k hráči a díky nové kostrukci ržadla se tyto vibrace dostávají blíže do ruky hráče - perfektní kotrola během každého úderu.
 
FSI - hustší řádkování v oblasti sweetspotu, které zaručuje větší přesnost, ale i razanci úderu.
 
Raketa Pure Drive Lite je lehčí verze rakety Pure Drive je vhodná pro ženy a juniory.

4500,- Kč

2350,- s DPH

Cena od 2 kusů:
2300,-


Dostupnost
Vyberte velikost:
L2
kusů: