Tenisový bag Solinco 15R

Popis produktu:

Vystupte z davu s taškou na rakety Solinco. Solinco přesně ví, co tenisté potřebují, a tak přichází s novou řadou tenisových tašek na rakety. Tato velká taška má tři hlavní oddíly, z nichž dva mají termo podšívku, která chrání rakety a výplety před negativními vlivy příliš horkého počasí. Každý z těchto 2 samostatných termo oddílů pojme 5 až 6 raket

Prostřední oddíl nabízí dostatek místa buď pro další rakety, nebo na tenisové oblečení a doplňky. Jsou v něm také dvě malé kapsy na příslušenství. Po obou bočních stranách tašky jsou dvě kapsy na zip, jedna větší a jedna menší, které využijete pro uschování dalšího příslušenství. Ve spodní části tašky je samostatný oddíl na tenisové boty nebo mokré oblečení.

Oproti jiným tenisovým taškám má tenisová taška Solinco zádové polstrované popruhy na spodní ploché straně, což ji dělá velice příjemnou na nošení a zároveň pomáhá udržet záda ve zdravé rovné poloze. Na horní straně jsou dva nastavitelné ramenní popruhy, díky kterým můžete tašku nosit přes rameno.

Maximální počet tenisových raket: 15 raket 
Pohlaví: Unisex
Barva: Černá, bílá
Barevné varianty zipů: Zelená, modrá, červená
Délka: 78,7 cm
Výška: 38 cm
Šířka: 46 cm
Počet velkých oddílů: 3 hlavní oddíly
Počet termo oddílů na tenisové rakety: 2 samostatné termo oddíly
Samostatný oddíl na boty: Ano
Počet popruhů: 2 polstrované zádové popruhy, 2 krátké ramenní popruhy
Nastavitelná délka popruhů: Ano
Kvalita polstrování zádových popruhů: Dobré pohodlné polstrování
Vnitřní menší kapsy na drobné předměty: Ano
Postranní kapsy na drobné předměty: Ano

2400,- Kč

2290,- s DPH


Dostupnost
kusů: