zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

Tenisové rakety Wilson Blade jsou speciálně navržené pro závodní a zkušené hráče, kteří preferují útočné míče s velkou rotací. Poskytují výsoký výkon a dokonalý cit při hře. Nově v CV technologii, která šetří dlouhodobě zdraví hráče a tlumí vibrace do ruky. Tyto rakety v součastnosti používají např. sestry Williamsovy nebo M. Raonic ad. Nově v UL verzi pro perspektivní mladší žáky a žákyně.

Cena:

TENISOVÉ RAKETY WILSON

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

WILSON značka působí na trhu již od roku 1914. V naší nabídce najdete kompletní nabídku z performance tenisových řad Pro staff, Ultra, Burn a Blade. Rakety proslavilo mnoho hráčů a hráče mimo jinými Roger Federer, sestry Wiliamsovy, P. Sampras, Jack Kramer nebo Jimmy Connors ad.

Značka Wilson přišla pro tento rok ve spolupráci s NASA na trh s nových Countervail materiálem.

 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...