zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

Značka Vokl patří po desetiletí mezi přední výrobce tenisových raket. Volkl je výrobce z Německa a značku proslavil zejména Boris Becker ale i řada dalších hráčů a hráček.

slideshow_5

Cena:

Tenisové rakety

Tenis je celosvětově, a to i v česku velice populárním sportem. Tenisové kurty zde naleznete snad v každém menším městě, ale často i na vesnicích. Jediné co Vám tedy zbývá je pořídit si kvalitní tenisovou výbavu (tenisové oblečení, tenisová raketa ad.), kterou najdete právě u nás! V našem eshopu najdete hned několik kategorií týkajících se tenisu. V kategorii tenisového oblečení se Vám snažíme přinést ty nejnovější a nejlepší kousky, abyste měli možnost nosit to, co je právě v trendu, jako je třeba oblečení tenisových hvězd, je to tedy oblečení, které je jak velice dobře funkční, tak i elegantní. Dále nabízíme kvalitní tenisovou obuv od předních výrobců, jako je Adidas, Wilson, Asics, Head  nebo Nike, která zajistí pohodlný pohyb po kurtu i při největší zátěži.

Určitě ale nelze opomenout to nejdůležitější, tedy tenisové rakety. U nás najdete široký výběr tenisových raket, pro děti i dospělé, pro amatéry i profesionály. Raketa profesionála a amatéra se liší hned v několika aspektech, např. váha, velikost hlavy, nebo tuhost rámu, porovnat jednotlivé rakety a vybrat si tu, co vám nejvíce padne, můžete pomocí filtrů u všech produktů. Nabízíme ale i spoustu dalších tenisových doplňků a vybavení, jako jsou tašky, výplety, omotávky, míčky, nebo dokonce i vyplétací stroje. Každý produkt najdete v příslušné podkategorii, kde jej můžete řadit podle ceny a filtrovat podle různých parametrů, které danému produktu přísluší.

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...